نتایج جستجو برای عبارت :

ابتکار در گفتگو : 20 موضوع جذاب و خلاقانه برای آغاز مکالمه در اولین قرار آشنایی

13 دکوراسیون خانگی جذاب DIY با الهام از ویمبلدون0 نظر
 نگاهی به این پروژه های شگفت انگیز DIY با الهام از ویمبلدون بیندازید و از این موضوع الهام بگیرید تا چیزی خلاقانه در خانه خود داشته باشید.
1. با استفاده از توپ های تنیس صندلی شگفت انگیز ایجاد کنید.13 دکوراسیون خانگی جذاب DIY با الهام از ویمبلدونمنبع
2. برای سگ خود تختخوابی جالب تهیه کنید. 
13 دکوراسیون خانگی جذاب DIY با الهام از ویمبلدونمنبع
3. از توپ های تنیس نیز می توان دکوراسیون کامل درب را تهیه کر
می‌دانید که همواره در اولین قرار آشنایی، خطر وقوع یک سکوت سنگین یا مکالمه‌های ناشیانه از روی استرس، وجود دارد. مواردی که به محض شروع، می‌توانند باعث پایان ملاقاتتان شوند. ابتکار در گفتگو می‌تواند به بهترین شکل آغازگر مکالمات در ملاقات‌های شما باشد و یک آشنایی لذت‌بخش بیافریند.

20 موضوع جذاب برای ابتکار در گفتگو
بد نیست بدانید که برای ابتکار در گفتگو به منظور رهایی از دام استرس و خراب کردن یک قرار ملاقات، باید همواره به مکالمات خود توجه
نقد مستند دیده‌ بان و بانو به کارگردانی محمد صفا؛
مستند دیده‌ بان و بانو به کارگردانی محمد صفا روایت وقایع یک روزه از زندگی یکی از جانبازان دفاع مقدس به نام مسکوچی است. محوریت فیلم با همسر این جانباز است که تامین معیشت خانواده را به عهده گرفته است.
یک مستند ساده و سرراست، تحت نظارت کیفی تورج کلانتری که یکی از چهره‌های مهم مستندسازی ایران به شمار می‌رود، با بازسازی یک موقعیت پراحساس و دراماتیک کارش را آغاز می‌کند. در یک لوکیشن به شدت ساده
بچه ها
پیشنهادم اینه که حتما این مقاله رو بخونین:
چرا گفتگو نمیدانیم؟
درباره این قضیه نژادپرستی، نگاه از بالا به پایین غرب به ما، تهرانی شهرستانی، نژاد برتر و... حرف میزنه.
یاور آذری زبانه ولی خداییش فارسیش خیلی از من بهتره!
یه کلمه هم فارسی توی خونه شون حرف نزدن!
ما دقیقا نصف مکالمه هامون همه فارسی بود ولی ادبیات فارسی یاور بسیار قوی تر از منه.
من فقط لهجه ندارم.
با کمال شرمندگی هنوز یه سری کلمات فارسی رو نمیدونم.
و حتی آذری رو!
kill me!
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
ما ایرانی ها همین طوری هم اهل گفتگو نبودیم و فرهنگ صحبت کردن را نمی دانستیم. گوشی های هوشمند هم کار را بدتر کرد و به قول معروف: گل بود؛ به سبزه نیز آراسته شد!
اگر گفتگو کردن فرهنگش وجود داشت و متوجه می شدیم چه منافعی در گفتگو وجود دارد، شاید اکنون جایگاهمان در توسعه یافتگی بیش از اینجایی بود که الآن هستیم.
احتمالا شما هم پس از شرکت در دوره آموزشی کتاب اسپرسو جلد 1 تمایل به تقویت مهارت مکالمه خود دارید. بنابراین جزوه ای تهیه و تالیف نموده ایم تا با استفاده از آن بتوانید با آسودگی بیشتر و با سرعت بسیار زیاد مکالمه خود را در کوتاه ترین زمان ممکن تقویت و به حد مطلوب برسانید.
احتمالا شما هم پس از شرکت در دوره آموزشی کتاب اسپرسو جلد 1 تمایل به تقویت مهارت مکالمه خود دارید. بنابراین جزوه ای تهیه و تالیف نموده ایم تا با استفاده از آن بتوانید با آسودگی بیشتر و با سرعت بسیار زیاد مکالمه خود را در کوتاه ترین زمان ممکن تقویت و به حد مطلوب برسانید.
کارت ویزیت خلاقانه مستعد اشتراک نهاده شدن برای کلیه کسب و کارها ست و جز موارد ضروری در مقوله مارکتینگ به حساب می‌آید . قابل لمس بودن کارت ویزیت برای صاحبان کسب  طراحی کارت ویزیت و فعالیت که عشق زیادی به ارتباط های شخصی دارا هستند از دیگر مزیت های آن است . همچنین ملموس بودن آن ها یار با یک طراحی خلاقانه منجر می شود مشتری‌ها شما را به خاطر بسپارند . کارت ویزیت می‌تواند بسیار جذاب، غیرمعمول، عجیب، و یا این که بامزه باشد تا اسم تجاری شما را مانن

10000 دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه برای رایتلی‌ها
دوستان رایتلی میتونن با ارسالOn 11920(بین on و 11920 یه فاصله هست)به شماره 202010,000 دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه به مدت 6 ماه هدیه بگیرن.
✳ برای مشاهده مانده حساب بسته مکالمه کد زیر رو شماره گیری کنید:
2#*142*
هدیه به سیم کارت های تأمین اجتماعی تعلق نمیگیره
گفتگو آید وزان از گفتگوگر تو خاموشی گزینی کو به کو
صوت خواهی بشنوی از لامکانقبله کن مابین چشمان هیچ سو
روح را بینی خودی در سرسرایار را بینی به نزدت رو به رو
عشق را گفتی و پس در کار کنسُر ده هر پیمانه کان گیری از او
مردمان باستان در حال بینمردمان حال در بزم سبو
این سخن بشنیده‌ای بسیار باربارها در کار کن معنی بجو
آن معانی را به کام تجربهخوش بگردان و فرو بلع و ببو
زاهد از دست طلب تاریک شدعاشق از بخشندگی شد ماهرو
حلمی از پیمانه‌ی ماهانه جستگرچه ش
کتاب آمپول مکالمه
شاید شما هم دوست داشته باشید زبان انگلیسی را یاد بگیرید و روشهای زیادی را امتحان کرده اید تا به نتیجه برسید در این پست برای شما کتابی در زمینه آموزش مکالمه زبان آماده دانلود کرده ایم. این کتاب بازبانی ساده، اصول کلیدی و لازم برای یک شروع قدرتمند و موثر در یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را به شما می آموزد.

نویسنده:مرتضی جاوید

فایل: ( پی دی اف ) pdf
حجم: ۳۰۰ مگابایت

هرگاه که جنبش‌های توتالیتر قدرت را به دست گرفتند ، حتی پیش از آنکه رژیم‌های توتالیتر آغاز به دست یازیدن به سهمگین‌ترین جنایات‌شان کنند ، از کل این گروهِ نخبگان هوادار جنبش دفع شر کرده بودند . هرگونه ابتکار عمل چه روحی و هنری به همان اندازه‌ی ابتکار گانگستری اوباش برای توتالیتاریسم خطرناک است و هر دو برای جنبش از مخالفت سیاسی صِرف خطرناک‌ترند . سرکوب پیگیرانه‌ی هرگونه صورت برتر فعالیت عقلی ، از سوی رهبران توده‌ای جدید ، بیشتر از بیزار
پرسشنامه ابتکار و نوآوری شغلی
دانلود پرسشنامه ابتکار و نوآوری شغلی، در قالب فایل Word، شامل 40 گویه، همراه با روایی و پایایی، نحوه نمره دهی و تفسیر و فهرست منابع. این پرسشنامه، ابتکار و نوآوری در شغل اندازه گیری می نماید. پرسشنامه حاوی ۶ سؤال بوده، تک مولفه ای است و در آن با استفاده از شیوه استاندارد ...
مجموعه ایده های جالب برای مراسم عروسی
مجموعه ایده های جالب برای مراسم عروسی با ارائه بیش از هزاران ایده جالب و خلاقانه سعی کرده تا به زبان انگلیسی شما را در برگزاری مراسمی خاص کمک نماید. این مجموعه به دلیل ارائه ایده هایی مقرون به صرفه و در عین حال خاص و زیبا، توانسته به یکی از محبوب ترین مجموعه ها در میان زوج های جوان تبدیل شود. امروزه تلاش تمامی زوج های جوان بر برگزاری جشن عروسی خاص و منحصر به فرد با به کار گیری ایده هایی خلاقانه و جذاب
شاید شما قصد تقویت مهارت مکالمه خود پس از شرکت در دوره های اسپرسو 1 زبان ایتالیایی داشته باشید و اکنون قصد شما تقویت مهارت مکالمه در سطح A1 زبان ایتالیایی است.  این جزوه شامل معانی تمام واژه ها و پاسخ ایتالیایی تمام پرسش های هر درس از کتاب مذکور می باشد.
چطور جذاب صحبت کنیم ؟ اول خسته کننده صحبت نکنیم!
چطور جذاب صحبت کنیم ؟ در مقاله پیشنین یعنی چرا خسته کننده صحبت می‌کنیم؟ به این موضوع پرداختیم که دلیل این موضوع چیست و البته ممکن است که خود ما نیز جزو این دسته از افراد باشیم که خسته کننده صحبت می‌کنیم و برای این که فن بیان خوبی داشته باشیم و جذاب  صحبت کنیم باید نکاتی را رعایت کنیم که در این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد.
ادامه مطلب
دوره مکالمه سطح پیشرفته برای زبان آموزانی است که در آزمون استرنی قصد قبولی با اطمینان خاطر هستند. اینگونه زبان آموزان محترم به مکالمه تسلط دارند، با واژگان این سطح تسلط کامل دارند و اکنون سعی دارند در سریع ترین حالت ممکن مکالمه خود را سرعت دهند و به طور دقیق مکالمه را تقویت کنند. زبان آموزان در این دوره با متد پیشرفته و بین المللی دو به دو شروع به صحبت می کنند و در ارتباط با موضوعات مختلف صحبت می کنند. این دوره آموزشی مکالمه به همه متقاضیان ش
آمپول مکالمه‌ انگلیسی
شاید شما هم دوست داشته باشید زبان انگلیسی را یاد بگیرید و روشهای زیادی را امتحان کرده اید تا به نتیجه برسید در این پست برای شما کتابی در زمینه آموزش مکالمه زبان آماده دانلود کرده ایم. این کتاب بازبانی ساده، اصول کلیدی و لازم برای یک شروع قدرتمند و موثر در یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را به شما می آموزد.

پدیدآور(ان):نویسنده:مرتضی جاویدگرافیست:سمیه امین‌فرخانیناشر (ان):سخن گستر*******کتاب آمپول مکالمه

نویسنده:مرتضی جاو
با چهل و پنج دقیقه مکالمه انگلیسی در هفته، مهارت های زبان انگلیسی خودتون رو ارتقا بدید و از دانشی که دارید لذت ببرید.

دوازده جلسه چهل و پنج دقیقه ای در دوازده هفته (9 ساعت در مجموع) فقط هفتاد هزار تومان.

برای ثبت نام، باید حداقل در سطح A2 باشید.

پس از ثبت نام، در طول هفته رایانامه هایی دریافت خواهید کرد که به شما کمک می کنند خلاق تر فکر کنید و منطقی تر گفتگو کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، لطفا در WhatsApp به شماره 9201367620 پیام بدید.
با سلام واحترامیکی از موثرترین راه های یادگیری مکالمه زبان عربی گوش دادن به مکالمه فصیح عرب زبانان می باشد. این کلیپ که یکی از برنامه های تولیدی کشورهای عربی است داستانی با عنوان «شاهزاده بهزاد و یک هلو» را توسط یک راوی نقل می کند. نکته مهم این که : سعی کنید به جای دیدن چندین فیلم یک فیلم را چندین بار ببینید در حدی که مکالمات را حفظ شوید. در اآن لحظه شما چندین دقیقه مکالمه عربی آن هم از کامات و جملات مبتلا به و روزمره را بلد هستید.
دریافت کلیپ

آمپول مکالمه‌ انگلیسی

پدیدآور(ان):نویسنده:مرتضی جاویدگرافیست:سمیه امین‌فرخانیناشر (ان):سخن گستر*******کتاب آمپول مکالمه

آمپول مکالمه‌ انگلیسی
آمپول مکالمه‌ انگلیسی
شاید شما هم دوست داشته باشید زبان انگلیسی را یاد بگیرید و روشهای
زیادی را امتحان کرده اید تا به نتیجه برسید در این پست برای شما کتابی در
زمینه آموزش مکالمه زبان آماده دانلود کرده ایم. این کتاب بازبانی ساده،
اصول کلیدی و لازم برای یک شروع قدرتمند و موثر در یادگیری مکالمه زبان
انگلیسی را به شما می آموزد.
اعتماد به نفس هنگامی که می خواهید کاریزماتیک تر شوید،
جایگاه بزرگی را به شما می دهد.قطعا شما نمی خواهید متکبر باشید،
اما هم چنین دوست ندارید مانند ترسوها و یا افراد خجالتی با مردم روبرو شوید.
در نتیجه، کار کردن به طور منظم، پوشیدن لباس هایی که باعث
می شود احساس خوبی داشته باشید و صحبت کردن در مورد مسائلی
که به خوبی درک می کنید می تواند به شما در ایجاد و حفظ اعتماد به نفس کمک کند.
البته لازم نیست فقط درباره آن چه می دانید صحبت کنید.
شما می تو
آمپول مکالمه‌ انگلیسی
آمپول مکالمه‌ انگلیسی

کتاب آمپول مکالمه
من این محصول را میخوام.... کلیک کنید
اعتماد به نفس هنگامی که می خواهید کاریزماتیک تر شوید،
جایگاه بزرگی را به شما می دهد.قطعا شما نمی خواهید متکبر باشید،
اما هم چنین دوست ندارید مانند ترسوها و یا افراد خجالتی با مردم روبرو شوید.
در نتیجه، کار کردن به طور منظم، پوشیدن لباس هایی که باعث
می شود احساس خوبی داشته باشید و صحبت کردن در مورد مسائلی
که به خوبی درک می کنید می تواند به شما در ایجاد و حفظ اعتماد به نفس کمک کند.
البته لازم نیست فقط درباره آن چه می دانید صحبت کنید.
شما می تو
کتاب آمپول مکالمه
کتاب آمپول مکالمه
آغاز ثبتنام اولین دوره مجازی زبان انگلیسـی
به حول و قوه الهی پس از برگزاری موفق چهار دوره مجازی مکالمه عربی و فرانسوی، و استقبال کم نظیر مخاطبین، و نیز درخواست مکرر مخاطبین برای افزودن دیگر زبان ها،آموزشگاه زبان هُدهُد افتخار دارد تا اولین دوره مجازی آفلاین زبان #انگلیسی را برگزار نماید.
سطح: مبتدی (از الفبا شروع میشود و تا فوق متوسطه )
متن درسی: کتاب interchange1 جلد زرد (این کتاب معمولا در فروشگاه های کتب زبان در همه شهرها موجود است و روش آن نی
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
* نماد پردازی روی دیوار آمریکایی ها!
* گفتگو با سرکار خانم آذر مهاجر خبرنگار روزنامه جام جم، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ |دوشنبه ۱۳ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "جام جم"
* لینک گفتگو / روزنامه جام جم
* لینک گفتگو / خبرگزاری شبستان / بخش اول
* لینک گفتگو/ خبرگزاری شبستان / بخش دوم 
گفتگو توسط سرکار خانم مریم داوری صورت پذیرفت.
در حاشیه نمایشگاه پوستر
مروری بر منتخبی از آثار یازده دوره سوگواره هنر عاشورایی
در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری | ۱۱ تا ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
• تصویر دستگیره های سه بعدی ساده ای که به گونه ای بسیار خلاقانه و جالب طراحی شده اند تا تماس با اشیاء احتمالا آلوده به ویروس را کاهش دهند.سایر وسایل حفاظتی مثل دستکش ها یک بار مصرف هستند و سبب تولید زباله بیشتر و آلودگی محیط زیست خواهند شد ؛ به این ترتیب یک دیزاین ساده دو مشکل بیماری و محیط زیست را حل کرده است.
دیزاین ، هنر حل مساله و راه حل یابی خلاقانه است.

©️ Designer : Marc Senar
من به درد بخش تخصصی نمیخورم
بخش تخصصی یه چیزای دیگه هم بغیر از تخصص میخواد که من ندارم
ببخشید آقای دکتر من هنوزم میخوام برگردم دفتر معاونت
لطفا

مدیر:
من نیروی خوبمو از دست نمیدم

آره شما نیروی خوبتونو از دست نمیدین، فقط با اینکاراتون دقش میدین
پایان مکالمه
مکالمه روزمره انگلیسی با نوشتار رسمی انگلیسی فرق دارد. این البته فقط در مورد زبان انگلیسی اینگونه نیست. بلکه در هر زبانی یک فرم رسمی برای زبان وجود دارد و یک فرم غیر رسمی. ما فرم غیر رسمی را مکالمه روزمره می‌نامیم. در مکالمه‌های روزمره جملات در جای خاص خود به کار می‌روند. هر جمله بار معنایی و شیوه تلفظ خاص خودش را دارد. معمولاً نمی‌شود جملات رسمی را جایگزین جملات کوچه و بازاری کرد. مثلاً در فارسی می‌گوییم «کلاً چه خبر؟» ولی نمی‌گوییم «درب
ادوین گوردون، استاد دانشگاه کارولینای جنوبی، می‌گوید که یادگیری موسیقی نباید با نت‌خوانی و یادگیری تئوری موسیقی آغاز شود، بلکه باید با درگیری خلاقانه و فعالانه با صوت آغاز شود.
پروفسور گوردون طی تحقیقات خود دریافت که کودکان باید از زیر یک سالگی در معرض موسیقی قرار بگیرند و با آن آشنا شوند. اگر کودکان تا ۱۸ ماهگی در معرض موسیقی قرار بگیرند، آماده می‌شوند تا چیزهای بیشتری از دنیای موسیقی یاد بگیرند. در غیر این صورت کودک تنها در معرض اصوات
* هنر اعتراض به لیبرالیسم
* گفتگو با سرکار خانم عاطفه جعفری خبرنگار روزنامه فرهیختگان، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ |دوشنبه ۱۳ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "فرهیختگان"

این کتاب La prova orale 2 نام داره. این کتاب برای همه زبان آموزان ایتالیایی که قصد تقویت مکالمه در سطوح فوق پیشرفته زبان ایتالیایی دارند اکیدا توصیه میشه. در این کتاب زبان آموزان میتونن همراه با یادگیری واژه های جدید در ارتباط با موضوعات مختلف با متد آموزشی "پرسش و پاسخ" مکالمه خود را تقویت کنن. البته تعداد زبان آموزان در این کتاب باید حداقل دو نفر باشه. این کتاب برای زبان آموزانی مناسبه که دانش زبانشون از سطح B2 به بالاست.
جهت دانلود اینجا را کلیک نم
منی که بار سفر بسته بودم از آغازنگاه خویش به در بسته بودم از آغازبرای سرخی صورت به روی هر انگشتحنای خون جگر بسته بودم از آغازمنم شبیه ولیعهد شاه مغلوبی که دل به مال پدر بسته بودم از آغازهنوز در عجبم که امیدوار چرابه هندوانه ی دربسته بودم از آغازبه دوستان خود آنقدر مطمئن بودمکه روی سینه سپر بسته بودم از آغازبه خاطر نپریدن ملامتم نکنیدکه من کبوتر پربسته بودم از آغازعجیب نیست که با مرگ زندگی کردمبه قتل عمر کمر بسته بودم از آغازاگر چه آخر این ق
در تمام طول عمرمان، در جاهای مختلف تقریبا خودمان را به هزاران شخص جدید معرفی می‌کنیم، هر بار مکالمه‌ای را با یک غریبه در قطار روبروی شما نشسته است، یا شخصی که به دنبال آدرس می‌گردد. به طور مداوم در حال استفاده از روش‌های خلاقانه برای معرفی خودمان به افراد جدید اطرافمان هستیم اما این کار برایمان یک امر کاملا طبیعی است و متوجه آن نمی‌شویم.یک اسم به اندازه هزاران مکالمه ارزشمند استهیرونمردم نواحی گرمسیر بوشهر قدیم یا اهالی جنوب که در نواح
هیچ کس به عنوان یه خانم به من احترام نزاشت. این باعث کمال گرایی منه. احترام من دنبال احترامم....من بهت به عنوان یه خانم احترام گذاشتم...ممنونم.
این چند خط مکالمه آخر من و دکترم بود . و من توی اتوبوس نشستم و گریه میکنم.
به خاطر زنانگی از دست رفته ام که قربانی احترام شده.
بعضی آدم ها تغییرت میدن.بدون اینکه بخوان
* نماد پردازی روی دیوار آمریکایی ها!
* گفتگو با سرکار خانم آذر مهاجر خبرنگار روزنامه جام جم، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ |دوشنبه ۱۳ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "جام جم"
در یک گروه کاملا پسرونه از دوستام (همگی حدود 30 الی 35 ساله)، دو هفتۀ پیش، مکالمه ای شکل گرفت که من بازندۀ نهایی بحث بودم و جوابی برای دو نفر دیگۀ این بحث نداشتم:
ابوالفضل: یک شخصیت کاملا مذهبی و ولایی ساکن امریکا - کسی که خودارضایی و اعتیاد به پورن رو گناه نابخشودنی میدونه. و هم و غمّش اینه که به من راهی غیر از این راه معرفی کنه.
مهرداد: یک شخصیت آتئیست کاملا ضد خدا. ساکن اروپا. دارای روابط آزاد. که برعکس ابوالفضل هیچ مشکلی با اون دو بحثی که گفتم ند
سلام دوستان
من دخترم و مکالمه با تلفن همراه زیاد دارم و از تماس صوتی شبکه های اجتماعی هم استفاده نمی کنم چون اصلا عضو نیستم می خواستم بدونم برای مکالمه چه سیمکارتی بخرم؟
کدوم طرح های متنوع تری داره برای مکالمه؟ایرانسل؟رایتل یا همراه اول؟
آغاز ثبتنام اولین دوره مجازی زبان انگلیسـی
به حول و قوه الهی پس از برگزاری موفق چهار دوره مجازی مکالمه عربی و فرانسوی، و استقبال کم نظیر مخاطبین، و نیز درخواست مکرر مخاطبین برای افزودن دیگر زبان ها،آموزشگاه زبان هُدهُد افتخار دارد تا اولین دوره مجازی آفلاین زبان #انگلیسی را برگزار نماید.
سطح: مبتدی (از الفبا شروع میشود و تا فوق متوسطه )
متن درسی: کتاب interchange1 جلد زرد (این کتاب معمولا در فروشگاه های کتب زبان در همه شهرها موجود است و روش آن نی
آمپول مکالمه‌ انگلیسی

آمپول مکالمه‌ انگلیسی

آمپول مکالمه‌ انگلیسی

آمپول مکالمه‌ انگلیسی
کتاب آمپول مکالمه

استفاده خلاقانه از وسایل دور ریختنی
وسایل دور ریختنی همیشه هم دور ریختنی نیستند، بلکه می توانند بسیار مفید و دوست داشتنی باشند و با دیدن آنها از هنرمندی خود لذت ببریم.
ستاره | سرویس خانه داری - تابحال به این فکر کرده اید که با وسایل دور ریختنی می توانید بسیاری از وسایل کوچک و بزرگ مورد نیازتان را بسازید؟ با این کار هم به محیط زیست کمک کرده اید و باعث شده‌اید زباله کمتری تولید شود و یا انرژی کمتری برای بازیافت وسایل دور ریختنی صرف شود و هم
کتاب آمپول مکالمه

موضوع: ساز و کار مالی اروپا برای حفظ برجام
دریافت فاصل صوتی برنامه - 13 مگابایت
متن خلاصه گفتگو در وب سایت رادیو گفتگو
برنامه «بدون خط خوردگی» با موضوع انتقاد روسیه از ضعف اروپا در همکاری تجاری با ایران و با حضور سید مجتبی جلال زاده کارشناس مسائل بین الملل به روی آنتن رفت.
سید مجتبی جلال زاده با بیان اینکه موضع گیری که فدراسیون روسیه در قضیه احیای برجام توسط اروپایی ها در یک سازوکار مالی دارد، از دو منظر قابل بررسی است، عنوان کرد: روسیه به عنو
ثبت نام دوره ی فقط مکالمه 
گروه آموزش زبان شهبازی با بهره مندی از قویترین اساتید حوزه ی زبان انگلیسی برگزار میکند  
دوره ویژه مکالمه _ به صورت آنلاین
نیمه خصوصی
در پلتفرم اختصاصی

سطح دوره :کد ۱)مبتدی تا متوسطه کد ۲) متوسطه تا پیشرفته
تعداد جلسات: ۱۰ جلسه ۱ ساعته آنلاین 
محتوی دوره : ۱۰ موضوع کاربردی در بافت های انگلیسی زبان به دو شیوه رسمی و غیررسمی
شروع دوره: ۱۵ فروردین ۹۹پایان دوره:  ۱۹ اردیبهشت ۹۹
شهریه کل دوره : ۲۰۰ هزارتومان ( جلسه ای
 ★مسیرهای درست در زندگی را پیدا می‌کنید★باعث تقویت حافظه میشود★خواب بهتری را تجربه خواهید کرد★علم و اگاهیتان افزایش پیدا میکند★جذاب تر و قابل اعتماد تر دیده میشوید★فن بیان شما تقویت میشود★گفتگو های شما با خواندن کتاب بهتر میشود
بیلبورد خلاقانه سریال دراکولا
در این بیلبورد خلاقانه در طول روز خبری از دراکولا نیست اما با گذر زمان و شروع تاریکی سرو کله دراکولا پیدا می شود!!!
 آرمیتا اکبری طراح گرافیک و تبلیغات 09123381563
نظر خود را در ارتباط با این تبلیغ بیان کنید.
کتاب آمپول مکالمه

کتاب آمپول مکالمه
کتاب آمپول مکالمه

کتاب آمپول مکالمه

کتاب آمپول مکالمه
همه می‌دانند زندگی امروزی ما به یمن خلاقیت‌ هایی که در مسیر پیشرفت علم و تکنولوژی و ساخت وسایل رفاهی نوین به کار گرفته شده دلپذیر و راحت‌تر از گذشتگان است و این شرایط را مدیون ایده‌های خلاقانه مخترعان و پیگیری و ممارست دانشمندان هستیم. پس می توانید از راههای ساده ای که در ادامه می آید، استفاده کنید.
خلاقیت برخلاف نبوغ یک ویژگی اکتسابی است و باز هم برخلاف نوابغ که گاه زندگی متلاطم و ناخوشایندی داشته‌اند افراد خلاق اغلب موفقند، به دلیل قد
مغزم درحال ترکیدن است. از دیروز در ذهنم دارم با شخصی صحبت می‌کنم. هی صحبت می‌کنم، هی صحبت می‌کنم و صحبت‌هایم تمامی ندارند. دیشب خوابم نبرد، چون با او حرف می‌زدم. صبح که بیدار شدم، هر لحظه جملاتی در ذهنم ساخته می‌شد. یک مکالمه‌ی ذهنی را می‌نوشتم، حس می‌کردم، یک مکالمه را زندگی می‌کردم و دوباره از اول. دوباره با کسی در ذهنم حرف می‌زدم. حرف‌هایی که مدت‌ها بود پوسیده بودند. حرف‌هایی که حالا فقط در یک روز خاص می‌توانستم تخلیه‌شان کنم. و در
کتاب آمپول مکالمه

لازمه که توی هر رابطه‌ای، طرفین ماجرا هویت و فردیت خودشون رو حفظ کنن، موازنه و متعادل یه زندگی/دوستی مشترک رو شکل بدن. کسی به نفع دیگری حل نشه توی رابطه، فراموش نشه، پاک نشه. 
و اهمیت گفتگو و مکالمه برقرار کردن، که یه هنره. بلد باشی خودت رو ابراز کنی و بلد باشی که درست بشنوی. و خیلی ظرافت‌ها و پیچیدگی‌های دیگه که "داستان ازدواج" تعریف می‌کنه. 

• Marriage Story - 2019 ‧ Drama/Comedy ‧ 2h 17m - IMDb: 8.1/10
کتاب آمپول مکالمه

#جدیید55 دقیقه مکالمه رایگان در هر تماس، هدیه رمضانی همراه اول 
مشترکین همراه اول با فعالسازی رایگان این طرح میتوانند در طول ماه مبارک رمضان امسال، در تمامی ساعات شبانه روز در هر تماس داخل شبکه(خطوط همراه اول)، پس از گذشت ۵ دقیقه مکالمه طبق تعرفه، دقایق بعدی را تا سقف ۵۵ دقیقه در همان مکالمه، رایگان صحبت کنند.
❗️این طرح شامل مکالمات خارجی، رومینگ بین الملل، تماس با سایر اپراتورها و رومینگ داخلی نمی شود.
❗️برای ثبت نام  رایگان در طرح میتون
کتاب آمپول مکالمه

کتاب آمپول مکالمه

رئیس ناپولی در گفتگو با اسکای گفت:" اگر یک مهاجم مناسب پیدا کنیم حاضریم برای جذب او از خود گذشتگی نشان بدهیم. در مورد کوالیارلا، کسانی که خواهان بازگشت او هستند دلیل‌شان علاقه و دلبستگی همیشگی بین اهالی ناپل است ولی خب همه می‌دانند او به خاطر چه مسائلی باشگاه را ترک کرد". دی‌لورنتیس در ادامه گفت:" من روز دوشنبه خبرهای خوبی درباره تابستان امسال به شما خواهم داد".
مکالمه سطح متوسط زبان ایتالیایی ویزه تمام زبان آموزانی است که قصد دارند در سطح A2 زبان ایتالیایی خود را تقویت نمایند. این سطح از کلاس های آنلاین و آموزشی به تمام زبان آموزانی که قصد بهبود توانایی خود در مکالمات ایتالیایی دارند توصیه می شود. بسیاری از زبان آموزان از نظر دستوری به زبان مسلط هستند اما قادر به مکالمه نمی باشند. این یک مشکل بزرگ در زبان آموزان است که به سادگی قابل حل نیست. حتما زبان آموز محترم باید در کلاس های مکالمه شرکت کند.

اسات
از دیشب تمرین صریح حرف زدن رو شروع کردم، یعنی دقیقا در مورد محور و موضوع اصلی با طرف مقابلم بحث میکنم. مثلا" سلام خوبی؟" گاهی از همین دو کلمه ، دو هزار چت  از این شاخ به اون شاخه بین دو نفر رد و بدل میشه، خب از این پس سریع  و شفاف میرم سر اصل مطلب " سلام ، ممنونم خوبم، کارم داشتی؟"  . حتی خوب بودن طرف مقابلم برام مهم نیست :)) والا مگه طرف مقابل دکتر یا روانشناس هست، حال مون رو خوب کنه ؟! 
حاشیه رفتن تو حرف زدن باعث میشه اون حرفی که مدت ها تو دلت مونده
یا مرتاحفصل دوم:مهارتهای ارتباط موثر
۴: کنترل پیش فرض هاحال درونی بعضی اینگونه است: انگار همواره یک دست را حایل صورت کرده مبادا از کسی بخورد و دست دیگر را بالا برده و برای همه خط و نشان میکشد. نشانه اینکه کسی تفکر انتقادی دارد این است کهذهر حرفی را که بویی از مخالفت دارد ، رد نمیکند و با شروع کلام دیگری در پی پاسخ دادن نیست. یعنی بدون پیش فرض و سو گیری متعصبانه تا آخر به حرف گوش میدهد سپس بر مطلب فکر میکند.به سلمان فارسی گفتند: ریش تو بهتر است یا
امروز ، شاید آخرین مکالمه یک ساعتمون بود . به مدت یک سال .
میخواد دوباره کنکور بده . رشته ریاضی و اهدافی که برای خودش ساخته . 
امروز جوری صحبت میکرد که انگار نمیخواست زمان تموم بشه و یکک نفر رو پیدا کنه باهاش صحبت کنه . گفت میره سالن مطالعه و انگار صحبت کردنامون یا قطع میشه یا محدود میشه به یک مکالمه ده دقیقه ای :( هر دو هفته :( دلم براش تنگ میشه :(
قدر رفیقای صمیمی و وفادارتون رو بدونین . 

اوج ِدیشب همان قسمتی بود که رو به دریا نشسته بودم. کشتی‌های مقابلم نمیگذاشتند آخر دنیا را ببینم. آسمان ابری بود و من اینقدر شکل در آسمان پیدا کردم که آخرش فهمیدم چرا هنرمندها به تجربیات از این دست علاقه دارند. باد ملایمی که می‌وزید را روی تمام اجزا صورتم حس می‌کردم. دکوتا با فرید در مورد چیزی حرف می‌زد و من اینقدر به این مکالمه خندیدم که نمی‌توانستم نفس بکشم. تمام شب حرف نزدم. آرام بودم. به ابرها نگاه می‌کردم و به مکالمه‌ی بچه‌ها گوش می‌
⚜️آغاز ثبتنام پنجمین دوره مجازی مکالمه عربی⚜️
به حول و قوه الهی پس از برگزاری چهار دوره موفق مجازی و پنج دوره حضوری و خصوصی در شهرهای مختلف؛ و اندوختن تجارب راهگشا و استفاده از پیشنهادات زبان آموزان شرکت کننده، افتخار داریم تا پنجمین دوره مجازی آفلاین را برگزار نماییم.
سطح: مبتدی (پیش نیاز: عربی درحد دبیرستان و بالاتر)
متن درسی: کتاب مشابه صدی الحیاة به نام «هیانتکلم» سایز A4 قیمتش 30 هزار تومان بصورت رایگان به همه نقاط کشور ارسال میشود. ای
لازمه که توی هر رابطه‌ای، طرفین ماجرا هویت و فردیت خودشون رو حفظ کنن، موازنه و متعادل یه زندگی/دوستی مشترک رو شکل بدن. کسی به نفع دیگری حل نشه توی رابطه، فراموش نشه، پاک نشه. 
و اهمیت گفتگو و مکالمه برقرار کردن، که یه هنره. بلد باشی خودت رو ابراز کنی و بلد باشی که درست بشنوی. و خیلی ظرافت‌ها و پیچیدگی‌های دیگه که "داستان ازدواج" تعریف می‌کنه. 

• Marriage Story - 2019 ‧ Drama/Comedy ‧ 2h 17m - IMDb: 8.1/10 | فیلم‌بازی
برای پاسخ‌دادن به این سؤال، باید بدانید که یادگیری زبان از دو بخش تشکیل شده: ورودی و خروجی. ورودی یعنی گوش‌ دادن و خواندن –همه‌ی اطلاعاتی که به زبان انگلیسی جذب می‌کنید. خروجی یعنی نوشتن و صحبت‌کردن. بخش خروجی معمولا برای افراد سخت‌تر است، بنابراین در این مقاله بیشتر در مورد این بخش صحبت خواهیم کرد.
وقتی نوبت صحبت‌کردن می‌رسد و برای برخی افراد نوبت نوشتن، قفل‌کردن ذهن باعث کندی در صحبت‌کردن می‌شود. شما جمله‌ی ساده‌ای در ذهن‌ دارید
آمپول مکالمه‌ انگلیسی
آمپول مکالمه‌ انگلیسی
به حول و قوه الهی پس از برگزاری سه دوره موفق مجازی و پنج دوره حضوری و خصوصی در شهرهای مختلف؛ و اندوختن تجارب راهگشا و استفاده از پیشنهادات زبان آموزان شرکت کننده، افتخار داریم تا چهارمین دوره مجازی آفلاین را در سال 1398 برگزار نماییم.
ادامه مطلب
مکالمه انگلیسی مثل آب خوردن1 یک : مجموعه‌ی آموزشی صوتی همراه با متن و ترجمه فارسی + روش درست و اصولی تمرین و یادگیری انگلیسی
 مجموعه‌ی آموزشی صوتی مکالمه انگلیسی مثل آب خوردن یک همراه با متن و ترجمه فارسی همراه با روش درست و اصولی تمرین و یادگیری علمی انگلیسی فوق العاده برای یادگیری خودخوان بدون نیاز به استاد و کلاس زبان در صورت استفاده و تمرین طبق روش موفقیت شما با این مجموعه تضمینی است ! ✔ آموزش مکالمه به صورت صوتی همراه با متن انگلیسی و
مکالمه انگلیسی مثل آب خوردن1 یک : مجموعه‌ی آموزشی صوتی همراه با متن و ترجمه فارسی + روش درست و اصولی تمرین و یادگیری انگلیسی
 مجموعه‌ی آموزشی صوتی مکالمه انگلیسی مثل آب خوردن یک همراه با متن و ترجمه فارسی همراه با روش درست و اصولی تمرین و یادگیری علمی انگلیسی فوق العاده برای یادگیری خودخوان بدون نیاز به استاد و کلاس زبان در صورت استفاده و تمرین طبق روش موفقیت شما با این مجموعه تضمینی است ! ✔ آموزش مکالمه به صورت صوتی همراه با متن انگلیسی و
کتاب آمپول مکالمه
قیمت پکیج بدون تخفیف: ۱۰۰٫۰۰۰ هزار تومان
قیمت با تخفیف ویژه: 15٫۰۰۰
مشکل کم حرفی: یکی از مهمترین دلایل اینکه یک عضو خانواده یا یک زن و یک شوهر با یکدیگر صحبت نکنند.
انتخاب غلط بدون فهم یکدیگر است. این افراد هیچ تحقیقی انجام نداده اند تا بفهمند .
    که زمینه مشترک برای گفتگو و منافع مشترک وجود دارد یا خیر؟    آیا باید کلماتی برای هر دو طرف جالب باشد؟
هنگامی که مردم بدون این بررسی ها ازدواج می کنند.
بعد از مدتی ممکن است آنها دو جهان کاملا متفاوت داشته باشند.مشکل کم حرفی
    هر حرف یکی از آنها برای دیگری جذاب نیست
مکالمه انگلیسی با کتاب 501 مکالمه
مکالمه روزمره انگلیسی با نوشتار رسمی انگلیسی فرق دارد. این البته فقط در مورد زبان انگلیسی اینگونه نیست. بلکه در هر زبانی یک فرم رسمی برای زبان وجود دارد و یک فرم غیر رسمی. ما فرم غیر رسمی را مکالمه روزمره می‌نامیم. در مکالمه‌های روزمره جملات در جای خاص خود به کار می‌روند. هر جمله بار معنایی و شیوه تلفظ خاص خودش را دارد. معمولاً نمی‌شود جملات رسمی را جایگزین جملات کوچه و بازاری کرد. مثلاً در فارسی می‌گوییم «ک
۱- به کارگیری بازاریابی فشاری به جای بازاریابی کششیاکثر ما، افراد تحمیل گر که تمام مدت در مورد خودشان حرف می زنند؛ دوست نداریم. به مدل بازاریابی خود فکر کنید. آیا به طور مداوم اطلاعات مربوط به خودتان؛ محصولات و خدمات تان را به شنونده تحمیل می کنید؟ این امر باعث می شود که مشتری احتمالی به جای آن که جذب بشود؛ از شما فاصله بگیرد.
بر روی نگرانی ها و موضوعاتی که برای مشتریان احتمالی کسب و کارهای کوچک جذاب هستند؛ تمرکز کنید و به آنها چیزهایی را پیش
با توجه به بالا رفتن شهریه کلاس های خصوصی و عمومی، تصمیم گرفتم بخشی از وقتم رو صرف کمک به دانشجویان و علاقمندانی کنم که دوست دارند مهارت مکالمه (انگلیسی) خودشون رو بالا ببرند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، از شما دعوت می کنم به صفحه مکالمه انگلیسی واتس اپی نگاهی بندازید.

هزینه پنج ساعت مکالمه انگلیسی واتس اپی (یک ساعت در هفته) فقط چهل هزار تومان است.

در این شیوه، شما هفته ای یک ساعت مکالمه انگلیسی با من دارید و در طول هفته نکات مهم برای ارتق
مجموعــه درسی «العربیـّة بین یدیک» نامی آشنا برای جویندگان علم و مهارت مکالمه عربی است. این کتاب اسلوب دراسی برخی موسسات آموزشی و آموزشگاه ها می باشد. حتی اگر آموزشگاهی که الان مشغول یادگیری مکالمه عربی هستید این کتاب را تدریس نمی کنند، باز هم دانلود و تورّق آن می ارزد و ممکن است اسلوب جدیدی را برای اولین بار در دیگر کتب موازی یاد بگیرید.
و یا حتی ممکن است بعدها که خودتان استاد شدید، تدریس این کتاب را به شما پیشنهاد کنند.
لذا این مجموعه هم اک
مکالمه انگلیسی در هتل، فرودگاه، کاریابی، اجاره خانه، درس و دانشگاه و هر موقعیتی که فکرش را بکنید. 
این کتاب شامل 501 مکالمه در تمام موقعیت‌های ممکن زندگی روزمره است.
کتاب در مجموع 70 هزار لغت دارد. البته به این معنی که مثلاً 7000 لغت هر یک ده بار در طول متن تکرار شده‌اند. این کتاب نه تنها به بالا رفتن سطح مهارت شما در Listening و Speaking کمک می‌کند، که بلکه دایره واژگان شما را هم بالا می‌برد. 
هر درس فایل صوتی خاص خود را دارد. 
لهجه کتاب انگلیسی آمریکن ا
امشب ب زور یکی‌رو‌گیر آوردم باهاش حرف زدم
ولی کافی نبود
تمام سعیمو کردم درباره موضوع پیش رو حرفی نزنم
کاش پایان نامه ش زودتر تموم شه. بیشتر وقت داشته باشه باهم حرف بزنیم
دلم برا اون وقتا ک هر رور از صبح تا غروب با هم بودیم تنگ شده
و داشتن هم اتاقی هایی ک همیشه کنارتن و احساساتتو جواب میدن
دلم واسه ی دردودل ۲ نصف شبی با یه گروه دوستانه تنگ شده
واسه ی بحث فلسفی ۵ ۶ نفره جذاب درباره معنای همه چی
واسه تعریف کردن از تجربیات مختلف برا هم
واسه گفتن از
باز عزیزیم ، من و تو وَ او
جمع همه ، تشنه وَ آب و سبو
آمده وقتِ هنرِ انتخاب
دست شود از همه ی خلق  رو
رایِ خلایق شده از نو عزیز
باز به چشمانِ همه هست سو
آمده اند تا بروند عدّه ای
باز عبور از گذرِ گفتگو
فصلِ جدیدی شده آغاز باز
گفته به شوخی سخنی بذله گو
رای بگیرندو ، خداحافظی
کرده دعاگوئی ما ، مو بمو .کوتوال خنداناحمد یزدانیkootevallekhandan.blogspot.com

سینماپرس: نوید محمودی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مردن در آب مطهر» از آثار راه یافته به بخش سودای سیمرغ سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر عنوان کرد این فیلم در آخرین مراحل فنی قرار دارد.

نوید محمودی تهیه کننده فیلم سینمایی «مردن در آب مطهر» به کارگردانی جمشید محمودی که به بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر راه یافته است، در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت این فیلم گفت: ما همه تلاشمان را می‌کنیم که فیلم را آماده کنیم. «مردن در آ
چقدر این شروع نوشتن دشوار است. من فکر می کنم آغاز یک مسیر روان شناختی است. یعنی یک قاعده مندی در نگارش نیست، بگم با چه چیزی شروع کنم، نوشته م وزین باشه. بیشتر یک مسئله زیستی - شناختی هست. تلاش مغز در درک و شناخت آغاز. زیبایِ دشواری چون آغاز کلام یا کلاً آغاز هست؟ 
جمالزاده در ابتکارات کم نظیر، در قصه ای اینگونه مسئله "شروع" را "شروع" می کند.. "یکی بود یکی نبود"؛ هنوز مسئله آغاز، شروع، حل نشده. هنوز نمی توانیم بدانیم، جریان از چه قرار است. 
از این که
قبول دارید که اگر در خانه‌داری، کمی خلاقیت به خرج بدهید، نتایج جالب و مفیدی حاصل می‌شود؟ مثلا استفاده از قالب‌های یخ برای مصارف گوناگون می‌تواند، یکی از همین نتایج باشد. به‌جای اینکه به قالب‌ها فقط به چشم قالبی برای درست کردن یخ نگاه کنید، از آنها برای درست کردن خوراکی‌های خوشمزه با ترکیبات جالب یخ و مواد دیگر بهره ببرید. مثلا نگاهی به درون یخچال بیندازید و ببینید که چه چیزهایی دارید و ترکیب کدام‌یک با یخ می‌تواند یک ترکیب جالب و خلا
گفتگو می‌تواند یکی از بخش های مطالعه و تفکر باشد و البته چیزی فراتر از آن است
هدف از گفتگو همیشه زدن پوز طرف مقابل و پیروز شدن نیست بلکه رسیدن به یک نتیجه مشترک است که معنی لاتین آن هم همین را میگوید dia و logos یعنی جریان اندیشه.
اولین مهارت های لازم برای گفتگو چیزهایی بیشتر از مهارت های گفتگو است، مهارت های عام ذهنی است:
1. به یاد داشته باشیم تقسیم ها یک عمل ذهنی هستند مثل جدا کردن پنج انگشت از یک دست پس در هر تقسیمی در عین افتراق یک اشتراک هم هست
برای فهم زبان ترکی آذری، چند کلید اساسی وجود دارد که یکی از مهم ترین آنها اصل هم آهنگی اصوات می باشد. در این مطلب نمی خواهیم خیلی وارد بحث فنی شویم و صرفاً تلاش می کنیم تا با چند مثال کلیت را منتقل کنیم، بدیهی است که فهم بهتر این موضوع ضمن مکالمه و صحبت حاصل خواهد شد و مباحث فنی تر را باید به زمانی موکول کرد که زبان آموز به راحتی مکالمه می کند.
هم آهنگی اصوات به زبان ساده یعنی اینکه در یک کلمه، حرکت های پیش سر هم باید باهم هماهنگ باشد، این اصل با
اگر استراماچونی دوشنبه به ایران برنگردد احتمال اینکه یک مربی ایرانی موقتا و برای دو بازی سرمربی استقلال شود.
به گزارش 98 فان؛ باشگاه استقلال تهران در پی ویدئوی منتشر شده از طرف استراماچونی و با این احتمال که سرمربی ایتالیایی این باشگاه دوشنبه پس از دریافت پول به ایران برنگردد، مذاکره با جانشین احتمالی استراماچونی را آغاز کرد.
ادامه مطلب

‍ مجمع خیرین فرهنگ فاطمی (شورای تعالی خانواده) با همکاری مرکز سیمرغ طلایی برگزار می نماید : 
مامان هایی که دوست دارن بچه هاشون در آینده مخترع بشن و فرد خلاقی برای خودشون و جامعه شون باشن، حتما تو این دوره ثبت نامشون کنن
*مخترع کوچک*
در این دوره 8 جلسه ای، در محیطی شاد و جذاب به بچه ها آموزش میدیم:نگاهش رو متفاوت کنهجذاب تر ببینهتکنیک های خلاقانه رو یاد بگیرهایده پردازی کنهابداع داشته باشهمهارت های چند کاربردی رو یاد بگیرهبسازه، خراب کنه
و
آیا تا به حال جسمی دایره‌ای شکل و عجیب را در پشت گوشی همراه اطرافیان خود دیده‌اید؟ این جسم دایره‌ای شکل، پاپ‌ سوکت (PopSocket) نام دارد که محصولی بسیار خلاقانه با کاربردهای متفاوت است و در حال حاضر در میان مردم به خصوص نسل جوان از محبوبیت بسیاری برخوردار است.

ادامه مطلب
۱- شرکت ایر بی ان بی (Airbnb): اگر هنگام پرواز با هواپیما، سقوط کنید و شما تنها بازمانده‌ی پرواز باشید که جان به در برده‌اید، چه می‌کنید؟
نمونه‌ای از یک جواب خلاقانه: خوشحال بودم که آن روز به تنهایی خلبانی کرده‌ام و مسافری نداشته‌ام!
۲- شرکت دراپ باکس (Dropbox): اگر شما از خواب بیدار شوید و ببینید که ۲۰۰۰ ایمیل نخوانده دارید ولی فقط بتوانید ۳۰۰ تای آن‌ها را جواب بدهید و برای بقیه فرصت نباشد، چگونه تصمیم می‌گیرید که کدام ایمیل‌ها را در اولویت قرا
برای پاسخ‌دادن به این سؤال، ابتدا باید بدانید که یادگیری زبان انگلیسی از دو بخش تشکیل شده:
بخش ورودی و بخش خروجی.ورودی یعنی گوش‌ دادن و خواندن –همه‌ی اطلاعاتی که به زبان انگلیسی دریافت می‌کنید.خروجی یعنی نوشتن و صحبت‌کردن. بخش خروجی معمولا برای افراد مشکل تر است.وقتی نوبت صحبت‌کردن (مکالمه کردن )می‌رسد و برای برخی افراد نوبت نوشتن، قفل‌کردن ذهن باعث کندی در صحبت‌کردن(مکالمه کردن) می‌شود. شما جمله‌ی ساده‌ای در ذهن‌ دارید، اما به دلی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحی الگویی قانونی برای ازدواج آسان مجردین شرایط خاص